Usługi księgowe Poznań

Zaufaj naszemu doświadczeniu! zaangażowaniu!


O NAS

BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Biuro Rachunkowe BRKM.PL to doświadczona  profesjonalna firma świadcząca usługi księgowe i rachunkowe dla małych,  średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie: prowadzenia ksiąg rachunkowych, rozliczeń podatkowych (PIT CIT, JPK, VAT, AKCYZA itp.), analizy i raporty, sprawozdania finansowe, i innych usług związanych z rachunkowością i obsługą kadrowo płacową. Obsługujemy Grupy Kapitałowe, mamy doświadczenie!

Nasz zespół to wykwalifikowani księgowi posiadający certyfikat kompetencji Ministerstwa Finansów. W swojej pracy wykorzystują szeroką wiedzę i doświadczenie,. Zarówno licencjonowany doradca podatkowy, prawnik i eksperci od Controllingu są dla Państwa wsparciem.
Tak zgrana drużyna zapewnia naszym klientom profesjonalne i rzetelne usługi, za które bierzemy odpowiedzialność.

Jesteśmy zawsze gotowi dostosować się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych klientów, zapewniając im wsparcie i doradztwo w dziedzinie finansów i podatków oraz spraw pracowniczych – kadry i płace.

Dążymy do efektywności i precyzji w naszej pracy, dbając o terminowe i rzetelne dostarczanie raportów finansowych oraz prawidłowe rozliczenia podatkowe.

Naszym celem jest zapewnienie klientom spokoju i poczucia kontroli nad finansami oraz zaoszczędzenie cennego czasu, aby mogli skupić się na rozwoju swojej działalności.

Zaufanie i poufność są dla nas priorytetem, dlatego dbamy o pełną poufność danych naszych klientów i przestrzeganie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony danych.

Jeśli szukasz solidnego partnera do spraw rachunkowych dla swojej firmy, Biuro Rachunkowe BRKM.PL jest gotowe dostarczyć Ci profesjonalne usługi rachunkowe, odzwierciedlające Twoje potrzeby i cele biznesowe

Zapraszamy!

Krystian Książczak

Ekspert w zakresie Zarządzania, Rachunkowości Zarządczej,  Podatków i ZUS 

Posiada blisko 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu. Jest ekspertem rachunkowości zarządczej, kontrolingu i standardów sprawozdawczości finansowej.

Specjalizuje się w prawie podatkowym i systemie ubezpieczeń społecznych

Absolwent Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi w zakresie rachunkowości i finansów, następnie studiował prawo na Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych w Poznaniu.

Doświadczenie zdobywał m.in. zasiadając w zarządzie spółki z Grupy kapitałowej Hipolita Cegielskiego w Poznaniu.
W Grupie Kapitałowej POL-DRÓG  był odpowiedzialny za controlling i zarządzanie majątkiem produkcyjnym.

Doświadczony uczestnik  projektów w systemie “Badania i Rozwój”, finansowanych z UE / NCBR. Inicjator i koordynator współpracy naukowców Politechniki Gdańskiej z biznesem.

W biurze rachunkowym odpowiedzialny za rozwój i cele strategiczne

Dorota Myszkiewicz

Ekspertka ds. Podatków, Finansów i Rachunkowości
Audytorka finansowa

Wyróżniona Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, certyfikowana księgowa (Minister Finansów), ekspertka w zakresie rachunkowości, finansów i audytu.

Autorka licznych artykułów i komentarzy, wieloletnia konsultantka w internetowym serwisie konsultacyjno-doradczym dla pracodawców osób niepełnosprawnych, przedsiębiorczyni.

Specjalistka od podatków, i szkoleń z programów dofinansowań (ZPChr, PFRON).

Współpracuje z firmami działającymi w różnych branżach i sektorach, z powodzeniem rozwija własne projekty biznesowe.

W biurze rachunkowym odpowiedzialna za rozwój i jakość usług.

Zdobyła blisko 20 letnie doświadczenie m.in. na stanowisku Głównej Księgowej i członka zarządu odpowiedzialnego za finanse spółek.

Konrad Bednarowski

Prawnik, Doradca Podatkowy

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dwuletniego studium z zakresu prawa brytyjskiego (Uniwersytet Cambridge), doktorant na Wydziale Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego, LLM z zakresu międzynarodowego prawa handlowego (Akademia Leona Koźmińskiego).

Doradca podatkowy od ponad 10 lat, od 2022 r. Członek Zarządu Oddziału Wielkopolskiego Krajowego Izby Doradców Podatkowych.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym i podatkowym zdobyte m.in. podczas pracy w największych firmach doradczych w Polsce. Przygotowuje kompleksowe rozwiązania prawno-podatkowe, w tym o charakterze prewencyjnym (audyty) oraz w zakresie legalnej optymalizacji działań Klientów.

Biegle komunikuje się w j. angielskim.

zespół księgowych i specjalistów

Księgowi,
Specjaliści ds. Kadr, Płac i ZUS

 

Nasi księgowi to doświadczeni specjaliści posiadający certyfikacji kompetencji Ministra Finansów.

Każdy nieustannie  uczestniczy w szkoleniach, aby na bieżąco śledzić zmiany prawne.

Zespół ma zadanie Państwu pomagać!

Każdy zawsze jest otwarty na pytania, i pomocny w wątpliwościach.

W naszej Grupie jest siła!